مرکز خرید و فروش پسته
خانه / بنه پسته / ارزانترین بنه پسته ایران / خرید عمده پسته

ارزانترین بنه پسته ایران / خرید عمده پسته

پسته یکی از مرغوب ترین مواد غذایی در ایران به شمار میرود که خواهان زیادی دارد؛نه تنها در ایران بلکه در سرتاسر جهان و خوشبختانه ایران یکی از بزرگترین صادر کنندگان آن به شمار میرود به طوریکه حدود ۹۰ درصد پسته تولیدی سالانه کشور به کشور های خارجی صادر میشود و مصرف داخلی پسته تنها ۱۰ درصد است.

در ادامه با یک گونه از پسته آشنا میشوید که بنه پسته یا همان پسته کوهی است.این گونه انواع مختلفی دارد و کشت این گیاه به روش ارگانیک است.این نوع از پسته در ایران و نیز در کشور هایی چون افغانستان، ترکمنستان و سوریه به شکل پراکنده نیز دیده میشود و به صورت وحشی رشد میکند.

ارزانترین بنه پسته ایران بستگی به کیفیت و نوع آن (لپه شده،پوست کنده،پسته کامل با پوست و . . . )دارد که در ادامه با قیمت های مختلف و کیفیت آنها آشنا میشوید.

ارزانترین بنه پسته ایران / خرید عمده پسته

بهترین تولید کننده بنه پسته در ایران

بهترین تولید کننده بنه پسته در ایرانبنه پسته به صورت وحشی در ایران زمین می روید که عموما در حاشیه ی زاگرس در ارتفاع کمتر از ۱۵۰۰ متر نیز وجود دارد.

اما مسئله ی حائز اهمیت این است که شما ارزانترین بنه پسته ایران را میتوانید در رنج قیمتی بسیار به صرفه تر از پسته معمولی خریداری کنید.

از بنه پسته به شیوه های مختلفی استاده میشود.برای مثال بسیاری از مردم کشور عزیزمان از روغن این گیاه بسیار مفید استفاده میکنند به دلیل اینکه روغن این گیاه دارای خواص دارویی بسیار زیاد است.

دیگر روش استفاده از بنه پسته به صورت آجیل است که میتوان آن را جایگزین پسته معمولی کرد که این کار باعث کاهش بسیار قیمت میشود زیرا قیمت پسته کوهی یا همان بنه پسته بسیار ارزانتر از پسته ی عادی است.

مردم عزیز کشورمان میتوانند بنه پسته را به صورت لپه شده و پوست کنده خریداری کرده و استفاده کنند.اما قابل ذکر است که قیمت بنه پسته پوست کنده و لپه شده نسبت به بنه پسته پوست نکنده گرانتر است و شما میتوانید این نوع از بنه پسته را در بازار به قیمت بالاتری خریداری کنید.

عرضه مستقیم بنه پسته در سراسر کشور

عرضه مستقیم بنه پسته در سراسر کشورانواع بنه پسته را میتوانید در سراسر کشور عزیزمان پیدا کنید و آن را خریداری کرده و از خوردن آن لذت ببرید.

اگر بخواهیم  به استان های عرضه کننده ی بنه پسته یا همان پسته کوهی در ایران اشاره کنم میتوان های استان های مرکزی، اصفهان، کرمانشاه و فارس را نام برد.

از طرفی جنگل های بنه در کوهستان های جیرفت یکی از سرمایه های گرانبها است که برای ساکنین بومی این منطقه حائز اهمیت است.

صادرات بنه پسته به خارج از کشور

صادرات بنه پسته به خارج از کشوربنه پسته به هدف های مختلفی خریداری میشود.برای مثال اولین صنف خریداران بنه پسته تولید کنندگان بستنی هستند که از این نوع پسته معمولا برای تزئین استفاده میکنند.

هم چنین بنه پسته توسط تولید کنندگان شیرینی و شکلات ، روغن های ارگانیک و تولید کنندگان غذاهای طبیعی خریداری میشود.

همان طور که گفته شد ۹۰ درصد پسته ی ایران صادر میشود و صادرات بنه پسته به خارج از کشور از این قاعده مستثنا نیست و به کشور های همسایه که معمولا کشور های عربی هستند صادر میشود.کویت و عربستان از اصلی ترین خریداران بنه پسته هستند.

قیمت مناسب بنه پسته در تهران

قیمت مناسب بنه پسته در تهرانقیمت بنه پسته به عوامل زیادی بستگی دارد ؛ از جمله کیفیت آن که منجر به بالا رفتن قیمیت آن میشود. البته این نکته حائز اهمیت است که قیمت بنه پسته را میتوان به روش هایی کاهش داد. 

در اولین روش که بسیار واضح است شما میتوانید محصول را به صورت عمده یا به صورت مستقیم از کشاورزان تهیه کنید.

دیگر روش این است که شما میتوانید بنه پسته را با پوست بخرید و زحمت پوست کندن آن را به گردن بگیرید ؛ البته اشاره کنم که این کار ،بسیار آسان هم نیست.

فروش عمده بنه پسته در ایران

فروش عمده بنه پسته در ایرانبرای خرید پسته مرغوب کوهی یا همان بنه پسته میتوانید این کار را از شهر های مختلفی که تولید بنه پسته در آنجا صورت میگرد انجام دهید.

یکی از شهر های تولید کننده ی بنه پسته شهر اصفهان است و فروش پسته در این شهر به صورت عمده نیز انجام میشود و حتی شما میتوانید خرید اینترنتی نیز داشته باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای وحید پاریزی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129622368
شماره پیامک: 09137422898
تلگرام: kooshadaneh@
اینستاگرام: kooshadaneh
فیس بوک: kooshadaneh
تویتر: kooshadaneh
واتس اپ: کلیک کنید
پست الکترونیکی: kooshadaneh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش بنه پسته وحشی

فروش بنه پسته وحشی

فروش بنه پسته وحشی در بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در سایت کوشادانه شروع …

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با ما درباره ما