مرکز خرید و فروش پسته
خانه / پودر پسته / بهترین قیمت فروش دندانه پسته قزوین در بازار تهران

بهترین قیمت فروش دندانه پسته قزوین در بازار تهران

طبق اسناد و شواهد تاریخی کشت و پرورش درخت پسته در قزوین به ۱۵۰۰ سال قبل برمی گردد و به دلیل هوای سرد و مقداری خاک بیابانی و کویری حاکم براین منطقه ، محصول پسته به دست آمده، به لحاظ سبزی مغز دانه پسته را از سایر نقاط ایران متمایز کرده و دندانه پسته قزوین هم از این امر مستثنا نیست و فاصله نزدیک قزوین تا تهران یک فرصت مناسبی را برای تاجران فراهم کرده تا خلال پسته و همچنین دندانه پسته قزوین را در کمترین زمان به بازار پر مصرف تهران بیاورند و به فروش برسانند.

بهترین قیمت فروش دندانه پسته قزوین در بازار تهران

تزیین شیرینی با دندانه پسته قزوین

تزیین شیرینی با دندانه پسته قزوین

دندانه پسته قزوین به دلیل سبز بودن محصول تاثیر بسیار زیادی روی رویت و نمای شیرینی های سنتی و صنعتی دارد و مشتریان با دیدن شیرینی های زیبا که با دندانه پسته قزوین تزیین و روکاری شده اند رغبت زیادی به خرید نشان خواهند داد. بی تردید یک طرف این خرید ها ارزش گذاری و احترام به مشتریان است ، افرادی که اقدام به خرید شیرینی هایی که با پودر و دندانه پسته قزوین تزیین شده اند را احترام به مشتری از سمت فروشنده قلمداد میکنند و همیشه شاهد این موضوع هستیم که قنادی هایی که به سلایق مشتریان احترام می گذارند فروش بیشتری را تجربه میکنند، ضمن اینکه در شیرینی هایی که از پودر و دندانه اصل استفاده شده اند  قیمت و حاشیه سود بالایی برای قنادان داشته است.

بازار صادرات دندانه پسته قزوین

بازار صادرات دندانه پسته قزوین

خلال پسته و دندانه پسته قزوین همیشه طرفداران خود را در بازار صادراتی محصولات کشاورزی دارند. البته در این چند ساله به دلیل تغییرات و سختگیری در قوانین وارداتی برخی از کشورهای مقصد این محصولات بالأخص کشورهای اروپایی در ضمینه افلاتوکسین و باقیمانده سموم کشاورزی به شدت کم شده ، اما کشاورزان و تجار دندانه پسته قزوین با تلاش های فراوان توانسته اند کمی از این مسائل و مشکلات را مرتفع سازند و به دنبال کشف بازارهای جدید در سایر نقاط جهان هستند. البته نقش ساکنان و سفرای ایرانی در کشورهای هدف نیز در معرفی خلال پسته و دندانه پسته قزوین را نیز نمی توان فراموش کرد.

خرید دندانه پسته قزوین در بازار قم

خرید دندانه پسته قزوین در بازار قم

همه ما میدانیم که شهر مقدس قم به دلیل وجود سوغاتی خوشمزه و شیرین “سوهان” در کل ایران و دنیا معروف هست ضمن اینکه به دلیل مهاجر پذیری و جذب مسافر برای زیارت بارگاه ملکوتی حضرت معصومه ( س ) و همچنین درمان بیماران در بیمارستانهای بزرگ شهر قم بازار بزرگی را برای مصرف دندانه پسته قزوین فراهم آورده است. همچنین به دلیل نزدیکی به پایتخت و فرودگاه بین المللی تهران اهمیت این شهر را در مصرف انواع شیرینی های سنتی ، بستنی و همچنین وجود شهرکهای صنعتی بزرگ و دیگر ویژگی ها بسیار بالا برده است.

برای مشاوره در

Whatss App

کلیک کنید

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای وحید پاریزی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129622368
شماره پیامک: 09137422898
تلگرام: kooshadaneh@
اینستاگرام: kooshadaneh
فیس بوک: kooshadaneh
تویتر: kooshadaneh
واتس اپ: کلیک کنید
پست الکترونیکی: kooshadaneh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش مغز کال پسته قم

مرکز فروش مغز کال پسته قم

مغز کال پسته یکی از انواع پسته مرغوب ، خوشمزه و مورد توجه افراد می …

تماس با ما درباره ما