مرکز خرید و فروش پسته
خانه / پودر پسته / تولید پودر پسته | خرید مستقیم آن از تولید کننده

تولید پودر پسته | خرید مستقیم آن از تولید کننده

تولید پودر پسته در ایران از جایگاه اقتصادی والایی برخوردار است.زیرا تولیدات پسته در ایران قشری از جامعه را تحت تکفل خود قرار می دهد .در سال های اخیر تولید پسته دارای هزینه های بالایی بوده و همین هزینه ها قیمت پسته را افزایش داده است. پسته ایران دارای مرغوبیت جهانی است که به کشور هایی همچون اسپانیا ،استرالیا و کشورهای اروپایی صادر می شود.هزینه تولید پودرپسته بسیار زیاد است چرتکه باید ابتدا پسته های دهان بسته مغز شده و سپس با دستگاه پسته خلال کن به خلال پسته تبدیل می شوند.برای مغز کردن بسته های دهان بسته از دستگاه مغز کن پسته وحشی  استفاده می کنند.

تولید پودر پسته | خرید مستقیم آن از تولید کننده

راهنمای خرید پودر پسته با کیفیت در کشور

راهنمای خرید پودر پسته با کیفیت در کشورپسته ها همانند محصولات دیگری دارای انواع گوناگونی است که در پایین به آن می پردازیم.

انواع پسته در ایران : 

  • پسته اکبری
  • پسته کله قوچی
  • پسته احمد اقایی
  • پسته اوحدی
  • پسته فندوقی

در تعریف پسته اکبری می توان گفت:بادامی شکل است،نسبت به پسته های دیگر خندانی بالایی دارد.رنگ مغز این پسته سرخ است و رنگ پوست آن کرم و استخوانی است و جزو پسته های مرغوب ایران شناخته می شود.

پسته کله قوچی جسم فندوقی دارد مغز آن به رنگ ارغوانی و رنگ پوسته ی خاکستری دارد.برای خلال بسیار مناسب است.

پسته احمد آقایی نیز مانند پسته اکبری شکلی بادامی دارد و کشیده تر است مغز پسته نیز برای خلال بسیار مناسب است.

پسته فندوقی همانند پسته اوحدی می ماند و همین تشابه باعث می شود بسیاری از مردم از پسته اوحدی بنام قندوقی یاد کنند.

تولید پودر پسته در بسته بندی های متنوع

تولید پودر پسته در بسته بندی های متنوعپسته ها به دلیل خرج های بالایی که برای کشاورزان دارد قبل از چیده شدن و بصورت روی بار به بازرگانان با قیمت پایین تر نسبت به پسته خشک چیده شده به فروش می رسد.

بازرگانان بعد از انجام عملیات مورد نیاز پسته همانند چیدن،پوست کندن و مغز کردن و خشک کردن،بصورت فله ایی به کشور هایی در حوزه اروپا و مدیترانه صادر می شوند و این کشور ها با بسته بندی با نام کمپانی دلخواه،پسته هارا روانه بازار هایی کشوری و بین المللی خود می کنند.به همین دلیل پسته در بسته بندی متنوعی روانه بازار می شود.

لیست قیمت پودر پسته در کشور

لیست قیمت پودر پسته در کشوربه دلیل نرسانات قیمت در بازار هایی کشور قیمت کنون از ۱۵۰٫۰۰۰ هزار تومان شروع می شود و این قیمت بستگی به نوع پسته و مرغوبیت آن متناوب است.

قیمت خلال پسته تقریبا ۲ برابر خود پسته است به همین دلیل قیمت دستگاه مغز کن پسته نیز بسیار افزایش یافته است.به همراه این دستگاه و نسبت به نیاز پوست کردن پسته قیمت دستگاه پسته پاک کنی نیز افزایش یافته است. قیمت پودر پسته تقریبا برابر با خلال پسته است.

خرید مستقیم پودر پسته از تولید کننده

خرید مستقیم پودر پسته از تولید کنندهطرز تهیه خلال پسته تازه:

بعد از انجام مراحل اصلی پاکسازی پسته و قبل از خشک کردن پسته آن را مغز کرده و در دستگاه خلال کن پسته می ریزیم و از مغز پسته به خلال تازه آن می رسیم اما توجه داشته باشید که قبل از خلال پسته باید مغز آن را پوست کرد  و سپس خلال کرد.

 خلال پسته بیشتر در صنایع شیرینی پزی و شیرینی سازی استفاده می شود. و همین امر موجب افزایش قیمت شیرینی شده است . البته در نظر داشته باشید که قیمت شکر نیز افزایش یافته است.

اکثر تولیدات پودر پسته صادر می شوند و کمتر در بازار های ایران دیده می شود که تولید کننده دست به خرید بزند.

فروش ارزان ترین پودر پسته

فروش ارزان ترین پودر پستهدر  حال حاضر به دلیل نوسانات قیمتی هیچ ارزانی درمورد پسته وجود ندارد وبه دلیل هزینه های ناشی از عملیات تبدیل پسته به پودر  نمی توان پودر آن را به ارزانی به فروش رساند.اما می توان مغز پسته را با کیفیت پایین تر خرید وبه پودر پسته تبدیل کرد که این هزینه کمتری را نسبت به خرید پودر پسته دارد . حال با توجه به این موضوعات می توانیم به خرید پسته مورد نظر و تبدیل آن به پودر انجامید .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای وحید پاریزی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129622368
شماره پیامک: 09137422898
تلگرام: kooshadaneh@
اینستاگرام: kooshadaneh
فیس بوک: kooshadaneh
تویتر: kooshadaneh
واتس اپ: کلیک کنید
پست الکترونیکی: kooshadaneh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشنده بهترین پودر مغز پسته مرغوب

پسته از مغزیجات مقوی و پرخاصیت است که از اجزای مختلفی چون پوسته سفید رنگ و مغزی سبز رنگ تشکیل شده است. این دانه کوچک به صورت خشک و تازه و خام و بو داده مورد است

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با ما درباره ما