مرکز خرید و فروش پسته
خانه / مغز پسته بنه / تولید کننده مغز بنه پسته | ارائه کننده انواع خشکبار

تولید کننده مغز بنه پسته | ارائه کننده انواع خشکبار

مناطق مختلفی در کشور عزیزمان ایران تولید کننده مغز بنه پسته هستند و می توان این محصولات را از طریق مراکز ارائه کننده انواع خشکبار در کشور تهیه کرد.

بسته بنه یا به نامی دیگر پسته کوهی، نوعی پسته است که در طبیعت و بصورت ارگانیک و خود رو می روید و مغز های این نوع پسته بسیار مغذی و مفید هستند.

پسته کوهی را می توان به نوعی پدر پسته های امروزی که می شناسیم دانست این نوع پسته در کوهپایه ها می روید و مغز آن بسیار شبیه به مغز پسته است و البته چربی بیشتری هم دارد.

کوهپایه های مختلف محل پدید آمدن بنه پسته هستند. و از آنجایی که ایران عزیز ما طبیعت گسترده ای دارد می توان این درخت را بصورت فراوان در کوه پایه های زاگرس پیدا کرد و مغز پسته بنه را از آن بدست آورد. محصولات بدست آمده در این کوهپایه ها بسیار ارزشمند هستند و نه تنها پسته بنه بلکه دانه های خوراکی متعددی در کوهپایه های کشور از جمله زاگرس وجود دارند که از لحاظ ارزش غذایی غنای بالایی دارند و لذا خوب است که به آن‌ها بیشتر توجه شود.

تولید کننده مغز بنه پسته | ارائه کننده انواع خشکبار

تولید کننده مغز بنه پسته با بهترین کیفیت

تولید کننده مغز بنه پسته با بهترین کیفیتشرکت ها و اشخاص مختلف تولید کننده مغز بنه پسته با بهترین کیفیت هستند و در زمینه تولید و عرضه مغز بنه پسته فعالیت می کنند.

همانطور که گفته شد پسته بنه را به صورت طبیعی در کوهپایه های مختلف کشور از جمله زاگرس می توان پیدا کرد اما علاوه بر آن کشاورزان ما توانسته اند این درخت را در باغ ها و مزارع خود پرورش داده و پسته بنه را به بازار عرضه کنند. 

شهرهای مختلفی در کشور در تجارت مغز بنه پسته فعالیت می کنند و این محصولات را به بازار های داخلی و خارجی عرضه می نمایند که از جمله این استان ها می توان به استان کرمان، اصفهان، یزد، و …. اشاره کرد.

قیمت فروش انواع مغز بنه پسته

قیمت فروش انواع مغز بنه پستهقیمت فروش انواع مغز بنه پسته نیز مانند دیگر محصولات بازار کشور با تغییر و تحولاتی که این روزها گریبان گیر کشور شده است نیز نوسانات مختلف داشته و دارد و نمی توان قیمت دقیقی از آن را به شما عرضه کرد.

برای اطلاع از قیمت دقیق خرید و فروش انواع مغز بنه پسته یا پسته کوهی می توانید از افراد فعال در حوزه خشکبار کمک بگیرید و این افراد می توانند اطلاعات دقیق تری را به شما عرضه کنند.

نمایندگی پخش مغز بنه پسته در ایران

نمایندگی پخش مغز بنه پسته در ایراننمایندگی پخش مغز بنه پسته در ایران در شهرهای مختلف کشور دایر است و این نمایندگی ها مغز بنه پسته را پس از فرآوری در اختیار مشتریان قرار می دهند.

از طریق این نمایندگی ها و فروشگاه ها که در زمینه خشکبار فعالیت می کنند هرگونه دانه های روغنی از جمله پسته کوهی را نیز به راحتی می توانید پیدا کنید.

ارائه کننده مغز بنه پسته

ارائه کننده مغز بنه پسته شرکت های مختلفی در زمینه تولید و عرضه مغز بنه یا پسته کوهی فعالیت می کنند و ارائه کننده مغز بنه پسته به بازار در کشور هستند.

کشور ما ایران به دلیل آب و هوای معتدل و مطبوعی که دارد در زمینه کشاورزی یکی از کشورهای شهره در جهان به شمار می آید.

کشاورزان ایرانی مغز بنه یا پسته کوهی را در باغ های مختلف کشور پرورش داده و این محصولات پس از بسته بندی و طی مراحل مختلف به دست مشتریان در بازار های داخلی می رسد.

صادرات مغز بنه پسته به نقاط مختلف جهان

صادرات مغز بنه پسته به نقاط مختلف جهانصادرات مغز بنه پسته به نقاط مختلف جهان نیز دقیقا همانند دیگر خشکبار ایرانی بسیار رونق دارد و پسته های کوهی ما در بازار مختلف جهانی خواستاران زیادی دارد.

بازارهای مختلف برای پسته کوهی ما وجود دارد اما اصلی ترین بازار این محصولات کشورهای همسایه و کشورهای حوزه خلیج همیشه فارس از جمله عراق، ترکیه، امارات متحده عربی، روسیه، قطر و غیره هستند.

علاوه بر این کشورها صادرات مغز بنه پسته ایران به کشورهای اروپایی و آمریکایی نیز صورت می‌گیرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای وحید پاریزی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129622368
شماره پیامک: 09137422898
تلگرام: kooshadaneh@
اینستاگرام: kooshadaneh
فیس بوک: kooshadaneh
تویتر: kooshadaneh
واتس اپ: کلیک کنید
پست الکترونیکی: kooshadaneh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

ارائه انواع مغز بنه پسته کوهی

مغز بنه پسته با طعم خوشمزه و دلپذیر و در بسته بندی های استاندارد توسط توزیع کننده ی این محصول ارائه می شود. این محصول دارای پروتئین و کربوهیدرات و ویتامین ب۴، ب

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با ما درباره ما