مرکز خرید و فروش پسته
خانه / پسته کوهی / صادرات پسته کوهی تازه به عراق

صادرات پسته کوهی تازه به عراق

پسته کوهی تازه محصولی است که از درخت پسته ی وحشی و یا درت بنه به دست می آید. این درخت بیشتر در مناطق کوهستانی می روید و به همین دلیل مهد اصلی پرورش آن در ایران شهر کردستان است که می توان از آن به عنوان کوهستانی ترین منطقه ی ایران نام برد. خوردن پسته کوهی برای بدن خاصیت های فراوانی دارد. از برخی از خاصیت پسته کوهی می توان دارا بودن آهن، کلسیم،منیزیم، فسفر، ویتامین A، ویتامین C و …  فراوان را نام برد.

صادرات پسته کوهی تازه به عراق

نحوه انتخاب پسته کوهی تازه

نحوه انتخاب پسته کوهی تازهپسته کوهی زمانی ارزش غذایی بالاتری دارد که از انواع تازه باشد. در هنگام خرید پسته کوهی به موارد زیر دقت کنید:

  • پوسته ی پسته کوهی باید سبز باشد. اگر روی پوسته زرد شده باشد و یا چروک و جمع شده باشد از روی ظاهر آن می توانید بگویید پسته کیفیت مناسبی ندارد و اگر روی پوسته هنوز قرمز باشد باشد مشخص می شود که پسته هنوز نرسیده است. 
  • مغز پسته نیز باید مانند پوست پسته سبز رنگ باشد، پسته هایی که به رنگ دیگر در بازار وجود دارند کیفیت مناسبی ندارند. 
  • اندازه ی پسته کوهی از پسته های معمولی کوچک تر است اما املاح و مواد معدنی موجود در آن بیشتر است. 
  • ظاهر پسته کوهی گرد است و مانند پسته های معمولی بیضی شکل نیست.

فروشنده معتبر پسته کوهی تازه در کشور

فروشنده معتبر پسته کوهی تازه در کشورعمده تولیدات این محصول در شهر های کرمان و کردستان است به همین دلیل اکثر فروشندگان این محصول از مردم این شهرها هستند. قیمت پسته کوهی بنابر فصلی که می خواهید این پسته را خریداری نمایید و همچنین کیفیت پسته ها متفاوت است. قیمت پسته ها در فصل برداشت این محصول کاهش چشمگیری پیدا می کند و هر چه کیفیت پسته بیشتر باشد قیمت آن نیز بالاتر می رود. البته روش های زیادی برای خرید پسته ارزان قیمت وجود دارند که تهیه پسته کوهی مستقیم از فروشنده اصلی و خرید به صورت عمده از جمله راه حلها است.

فروشندگان پسته کوهی پسته ی خود را به چند روش به فروش می رسانند: ۱٫ فروش به صورت اینترنتی و از طریق سایتها. ۲٫ فروش به عطاریها و مراکز پخش دیگر که این مراکز پخش پسته را با قیمت بالاتری به فروش می رسانند. ۳٫ عرضه در نمایشگاه های فصلی مانند نمایشگاه های پاییزه و زمستانه و یا بهاره. 

تمامی این روشها برای خرید پسته کوهی بسیار مناسب و مفید هستند و روی کیفیت تاثیری ندارند، اما روشی که برای خریدتان انتخاب می کنید ممکن است روی قیمت تاثیر گذار باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای وحید پاریزی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129622368
شماره پیامک: 09137422898
تلگرام: kooshadaneh@
اینستاگرام: kooshadaneh
فیس بوک: kooshadaneh
تویتر: kooshadaneh
واتس اپ: کلیک کنید
پست الکترونیکی: kooshadaneh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشگاه انواع پسته کوهی لرستان

یکی از خشکبارهایی که در خانواده های ایرانی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، پسته می باشد، ما در اینجا یک پسته کوهی لرستان را به شما پیشنهاد می دهیم، که این محصو

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با ما درباره ما