مرکز خرید و فروش پسته
خانه / پودر پسته / عرضه انواع پودر پسته کوهی در ایران

عرضه انواع پودر پسته کوهی در ایران

 پسته کوهی از جمله میوه های با خاصیت و دارویی می باشد که از درختان کوهی در رشته کوه های زاگرس و البرز به دست می آید و کاملا ارگانیک می باشد، اما به علت این که این پسته ها دارای پوست سختی می باشند استفاده از آن ها به صورت پودر پسته کوهی رایج تر است. 

عرضه انواع پودر پسته کوهی در ایران

بررسي مشخصات پودر پسته کوهی

بررسي مشخصات پودر پسته کوهی  پودر پسته کوهی از مغز پسته های کوهی که در اغلب مناطق با نام بنه شناخته می شوند به دست می آید، این پسته ها میوه های درختان کوهی در ناحیه رشته کوه ها زاگرس و البرز می باشند که دارای خواص فراوانی می باشند و از پودر آن ها به عنوان چاشنی و افزودنی های با خاصیت در مواد غذایی و مطابق با سلیقه های افراد در مناطق مختلف استفاده می شود. 

از جمله مشخصات پودر پسته کوهی این است که این پودر دارای رنگ تقریبا سبزی می باشد و عطر و طعم خاص پسته های کوهی را دارا می باشد.

این پودر دارای مواد مغذی می باشد و خواص دارویی فراوان می باشد.

قیمت پودر پسته تقریبا مناسب و ارزان می باشد و حتی در مقایسه با خواص فراوانی که دارد، ارزان نیز می باشد. 

در حال حاضر درخت پسته کوهی کاشت نمی شود و بنابراین از طریق کاشت پودر پسته به دست نمی آید بلکه این پودر از میوه درختان کوهی حاصل می شود. 

توزیع کننده پودر پسته کوهی در بازار داخلی

توزیع کننده پودر پسته کوهی در بازار داخلی  امروزه عرضه انواع پودر پسته کوهی در ایران امکان پذیر است و افراد زیادی به عنوان توزیع کننده پودر پسته کوهی در بازارهای داخلی فعالیت دارند. بازار پودر پسته در ایران در سطح خوبی است و افراد برای خرید پودر پسته به آسانی می توانند نیاز های خود را از روش های مختلف به دست آورند.

امروزه شمار زیادی فروشگاه پودر پسته در زمینه توزیع پودر پسته فعالیت دارند اما افراد برای خرید پودر پسته کوهی اصل باید از مراکز معتبر خرید کنند تا محصولات با کیفیت به دست آن ها برسد.

شما برای خرید پودر پسته اصل با قیمت مناسب و ارزان از طریق همین سایت می توانید اقدام به خرید کنید و با کیفیت ترین محصولات را از سایت ما خریداری کنید تا با راحتی بیشتر و در اولین فرصت به دستتان برسد.  

همچنین برای خرید پودر پسته کوهی اصل از طریق شماره های تماس موجود در سایت و به روش تلفنی و یا با مراجعه حضوری به مراکز فروش ما می توانید این محصول سالم و ارگانیک را خریداری کنید و مورد استفاده قرار دهید. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای وحید پاریزی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129622368
شماره پیامک: 09137422898
تلگرام: kooshadaneh@
اینستاگرام: kooshadaneh
فیس بوک: kooshadaneh
تویتر: kooshadaneh
واتس اپ: کلیک کنید
پست الکترونیکی: kooshadaneh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشنده بهترین پودر مغز پسته مرغوب

پسته از مغزیجات مقوی و پرخاصیت است که از اجزای مختلفی چون پوسته سفید رنگ و مغزی سبز رنگ تشکیل شده است. این دانه کوچک به صورت خشک و تازه و خام و بو داده مورد است

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با ما درباره ما