مرکز خرید و فروش پسته
خانه / پسته کوهی / عرضه پسته کوهی یا بنه / بهترین تولید کننده در ایران

عرضه پسته کوهی یا بنه / بهترین تولید کننده در ایران

پسته کوهی از آن دسته خشکبارهایی است که در خاورمیانه و آسیای مرکزی کشت می شود. کرمان، خراسان رضوی و یزد از شاخص ترین عرضه پسته کوهی یا بنه در تولید کنندگان کشور ما هستند. پسته کوهی دارای خاصیت های زیادی است؛ که  برای درمان تمام بیماری ها مورد استفاده است؛ این نوع پسته بیشتر در نواحی کوهستانی می روید و از گیاهی به نام پسته ایان است. خواص پسته کوهی  بنه شامل درمان نرمی استخوان ، درمان کم خونی ، تقویت کننده اعصاب و غیره است .طبع پسته کوهی تازه گرم و خشک است . میوه پسته  به صورت شفته است و  و مغز آن روغنی است و به صورت تخمه مصرف می شود.

عرضه پسته کوهی یا بنه / بهترین تولید کننده در ایران

فروش پسته کوهی یا بنه در سراسر کشور

فروش پسته کوهی یا بنه در سراسر کشورتعداد زیادی نمایندگی تولید پسته در سراسر کشور ما وجود دارند؛ که اقدام به فروش و عرضه ی پسته کوهی کرده اند. شما می توانید با مراجعه به فروشگاه های سطح شهر در میان انواع و اقسام خشکبار، این محصول باارزش و مفید را هم تهیه کرده، و از خواص آن بهره و لذت کافی را ببرید. خرید و فروش این نوع پسته هم مانند محصولات دیگر به صورت اینترنتی صورت می گیرد. عصاره این گیاه خواص ضد میکروبی و جایگزین مناسبی برای آنتی بیوتیک است.از خواص پسته کوهی در طب های سنتی  متعادل کردن طبع بدن و رفع سرد مزاجی است و برای تقویت قوای جنسی هم مناسب است که بیشتر مردم از آن استفاده می کنند.

عرضه و تولید بهترین پسته کوهی در کشور

عرضه و تولید بهترین پسته کوهی در کشوردرمناطق مختلفی در ایران کشاورزان هم  مشغول به کشت این محصول هستند؛ به همین خاطر کشاورزان  تولید بهترین پسته کوهی را به فروشگاه های آجیل و خشکبار فروشی را عرضه می کنند .در ایران به خاطر طبیعت طبیعت گسترده  کوهستانی که دارد این درخت را می تواند بیشتر در کوهپایه های زاگرس یافت. به علاوه اندام های مختلف درخت پسته کوهی مصارف صنعتی بی شماری دارد؛ از دانه های آن نوعی روغن خوارکی هم بدست می آید.  امروزه با وجود بازار شهر و سایت های اینترنتی  دیگر هیچ دغدغه و نگرانی برای نداشتن وقت برای خرید نداشته باشید. و می توانید این محصول پر خاصیت را در کم ترین وقت خریداری کنید .

صادرات پسته کوهی یا بنه به خارج از کشور

صادرات پسته کوهی یا بنه به خارج از کشورشهر ها و کشور های مختلفی در زمینه صادرات و واردات پسته ارگانیک تجارت می کنند و این محصول را به بازار های داخلی و خارجی کشور عرضه می کنند؛  امروزه به خاطر تورم و بالا رفتن قیمت ها مردم روی به پسته کوهی آورده اند و بیشترین رضایت مندی از پسته کوهی را دارند.مغز پسته کوهی چون از دل طبیعت بدست می آید  و هیچ گونه سموم، و مواد شیمیایی در رشد این بنه درخت تاثیر ندارد و یک محصول کاملا ارگانیک است مردم بیشتر خریدار بنه کوهی هستند. و آن را جایگزین بادام و پسته کرده اند.

لیست قیمت پسته کوهی یا بنه در تهران

لیست قیمت پسته کوهی یا بنه در تهرانبرای اطلاع از قیمت پسته کوهی و بنه در تهران می توانید به سایت های معتبر سری بزنید و قیمت به روز این محصول را ببنید.

راه دیگر اطلاع از قیمت روز این نوع پسته مراجعه به بازارهای محلی، فروشگاه های حضوری و نمایندگی های مستقر در تهران است. این محصول در بسته بندی ها و وزن های  متفاوتی به بازار تهران عرضه می شود ؛ که قیمت این نوع محصول با توجه به بسته بندی آن، به وزن، وکیفیت  آن بستگی دارد.

خرید پسته کوهی از تولیدی های معتبر

خرید پسته کوهی از تولیدی های معتبراگر به دنبال پسته کوهی ارزان هستید، شما می توانید پسته ی کوهی را با مراجعه به تولیدی های معتبر و با حذف واسطه ها با قیمت مناسب تری خریداری کنید.

راه دیگر تهیه ی این محصول مراجعه به کوهستان ها و اقدام به کندن بنه از درخت و تهیه این محصول ارزشمند بصورت مستقیم است. پسته کوهی با توجه به خاصیت های فراوانی که دارد؛  زیاده روی در خوردن این نوع پسته هم باعث کم اشتهایی و زخم شدن دهان می شود.

 

https://wa.me/989129622368

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای وحید پاریزی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129622368
شماره پیامک: 09137422898
تلگرام: kooshadaneh@
اینستاگرام: kooshadaneh
فیس بوک: kooshadaneh
تویتر: kooshadaneh
واتس اپ: کلیک کنید
پست الکترونیکی: kooshadaneh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشگاه انواع پسته کوهی لرستان

یکی از خشکبارهایی که در خانواده های ایرانی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، پسته می باشد، ما در اینجا یک پسته کوهی لرستان را به شما پیشنهاد می دهیم، که این محصو

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با ما درباره ما