مرکز خرید و فروش پسته
خانه / بنه / عرضه کننده مغز پسته کوهی زرند

عرضه کننده مغز پسته کوهی زرند

شهرستان زرند واقع در کرمان جزو برترین تولیدکنندگان مغز پسته کوهی و محصولات دیگر ان است . عرضه کننده مغز پسته کوهی زرند بیشتر محصولات خود را به خارج از کشور صادر می نماید البته در کشور عزیزمان نیز خریداران این محصول فوق العاده بی شمار هستند لیکن درصد کیفیت این محصول در شهرستان زرند ان را مناسب صادرات به کشورهای خارجی کرده است .

مغز پسته کوهی تولیدی این استان با قیمت بسیار مناسبی به فروش می رسد چراکه شرکت تولیدی ما خود جزو خریداران دسته اول این محصول در کرمان است و هیچ وقت محصولی را از واسطه خریداری نمی کند .با در نظر گرفتن این مورد که این شهر اب و هوای بسیار مناسبی برای تولید پسته کوهی دارد اما همچنان این محصول را به صورت طبیعی و وحشی خود حفظ نموده و سالیان زیادی است از که مرمان زرند از ان بهره می برند.

می دانیم که کرمان استان کم ابی است و همین باعث شده مردمان این استان از تمامی منابع اب در دسترتس خود به خوبی استفاده کنندو حتی از هدر رفت یک قطره جلوگیری به عمل اورند پس قطعا چنین مردمانی لایق عنوان عرضه کننده مغز پسته کوهی خواهند بود. با در نظر گرفتن اینکه تمام نقاط ایران عزیز پسته کوهی رشد و نمو دارد باید گفت که نمی توان تشخیص داد که کدام نوع مخصوص شهرستان زرند است پس برای اینکه بتوانید از مغز پسته کوهی این شهر تهیه کنید باید با عرضه کننده این محصول در ارتباط باشید یا اینکه خود به شهر زرند روید و مستقیم به خرید پسته کوهی بپردازید که بدون شک راه حل اول بسیار مناسب تر از راه دوم است چرا که بسیاری امکان مسافرت به این منطقه را نداردند.

عرضه کننده مغز پسته کوهی زرند

نکاتی درباره خرید پسته

نکاتی درباره خرید پسته

در خرید پسته دقت کنید که از کدام نوع ان خریداری می کنید . سعی کنید از تمامی مکان های شناخته شده خرید خود را انجام دهید. در خرید پسته سعی کنید به هر کسی اعتماد نکنید و از فروشگاهی خرید کنید که مشتریان زیادی داشته باشد در این صورت است که می توانید بدون نگرانی از پسته که مدت مادنگاری مطلوب را پشت سرنهاده خرید کنید زیرا که اینطور فروشگاه ها با توجه به مشتریان زیاد محصول خود را زود به فروش می رسانند .
پسته کوهی زرند نیز زود به فروش می رسد و برای خرید ان باید  به موقع از فروشگاه ها دیدن کنید . البته محصول پسته کوهی زرند در نمایشگاه های فصلی که برپا می شوند در این استان نیز وجود دارند و شما می توانید با شناسایی این نمایشگاه ها در موقع مناسب خرید خود را انجام دهید.

خرید مغز پسته به صورت بسته بندی

خرید مغز پسته به صورت بسته بندی

در بسیاری موارد مشتریان ترجیح می دهند تا پسته و مغز پسته را در بسته بندی تهیه نمایند . خرید مغز پسته بسته بندی مزایای بسیاری دارد این است که وقتی محصول داخل بسته بندی قرار بگیرد از نظر خریدار بهداشتی تر جلوه می کند و این باعث می شود تا مشتری میل به خرید محصول نشان دهد .

در تمامی موارد بسته بندی محصول درجه کیفیت ,تاریخ تولید ,تاریخ انقضا ,مدت مصرف ,مدت ماندگاری محصول ,نام محصول ,شرکت تولیدکننده ان ,محل بهره برداری ان ,اطلاعات تغذیه ای محصول درج می گردد. همگی موارد ذکر تاثیرمثبتی برخرید مصرف کننده پسته بسته بندی می گذارند. در روی بسیاری از محصولاتی که بسته بندی می شوند با این جمله روبه رو می شویم که به طور مثال ۹ در صد مالیات برارزش افزوده تا به حال از خود پرسیده اید این جمله دقیقا به چه معنی است ؟

این جمله به معنی این است که برای اینکه محصول یا پسته با توجه به فراوری که روی ان انجام شده ارزشی به ان اضافه گردیده که این ارزش به اندازه ۹درصد از کل ارزش پولی است که شما بابت خرید محصول پرداخت نموده اید. این فراوری همان شیوه,روش  ای است که پسته بسته بندی پشت سرنهاده تا از حالت فله خارج گردد. بیشتر محصولات بسته بندی پسته به صورت کیلو گرمی یا گرمی به فروش می رسند چراکه اگر شما به دنبال خرید پسته به طور مثال ۳۰۰ کیلوگرمی هستید باید با فروشندگان عمده این محصول در تماس باشید .

برای ارتباط بهتر در

whatss app

کلیک کنید یا

به سایت کوشا دانه مراجعه کنید و با دریافت کاتالوگ و همچنین نحوه خرید را از کارشناسان ما سوال فرمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای وحید پاریزی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129622368
شماره پیامک: 09137422898
تلگرام: kooshadaneh@
اینستاگرام: kooshadaneh
فیس بوک: kooshadaneh
تویتر: kooshadaneh
واتس اپ: کلیک کنید
پست الکترونیکی: kooshadaneh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه مستقیم مغز بنه کوهی در شیراز

در حال حاضر عرضه مغز بنه شیراز به صورت مستقیم و بدون واسطه از طریق سایت اینترنتی حاضر در حال انجام است که با تاثیرگذاری بر کاهش قیمت نهایی آن به دلیل حذف واسطه

تماس با ما درباره ما