مرکز خرید و فروش پسته
خانه / دستگاه / دستگاه مغز پسته کوهی / فروشندگان انواع دستگاه مغز پسته کوهی

فروشندگان انواع دستگاه مغز پسته کوهی

بنه یا پسته کوهی بهترین و مقوی ترین دانه ای است که از دل طبیعت گرفته می شود. این دانه کوچک بوده و شکستن و جدا کردن مغز آن با دست علاوه بر زمان گیر بودن باعث هدر رفت مغز هم می شود. امروزه دستگاه مغز پسته کوهی روی کار آمده تا این کار را برای بشر سریع تر و راحت تر کند. این دستگاه قدرت بالایی دارد و برای دانه های سخت چون بنه ساخته شده است. عملکرد بالا در کنار سرعت و دقت زیاد مهمترین مزیت استفاده از این سیستم است. سایز این تجهیزات صنعتی متفاوت است و هر کدام امکانات منحصر به فردی دارند. 

فروشندگان انواع دستگاه مغز پسته کوهی

روش کار با دستگاه مغز پسته کوهی

روش کار با دستگاه مغز پسته کوهیبالا بودن سطح استاندارد دستگاه مغز پسته باعث شده تا سطح کیفی و عملکرد بهتری داشته باشد و با قدرت و دوام زیادی به فعالیت خود ادامه دهد. روش کار با این سیستم به این صورت است که بنه ها پس از شست و شو بر روی سینی بزرگی حرکت می کنند تا ابتدا دانه های بدون مغز جدا شوند. دو استوانه محرک و متحرک در این سیستم تعبیه شده که با عمل فشار دانه را شکسته و مغز آن خارج می شود. 

این سیستم درصد مغز سالم و خاکه ها را به راحتی ارزیابی می کند. پس از شکسته شدن پوسته سخت و محکم جدا شده هر کدام در محفظه ای جداگانه ریخته می شوند. میزان رطوبت در این دستگاه نرمال بوده تا مغز به صورت کامل از پوسته جدا شود و پودر نشود. سرعت و دقت دستگاه بالا بوده و این امر را به خوبی انجام می دهد. 

صادرات دستگاه مغز پسته کوهی با کیفیت

صادرات دستگاه مغز پسته کوهی با کیفیتصادرات دستگاه مغز با کیفیت به کشورهای دیگر درآمد ارزی زیادی برای اقتصاد به همراه داشته است. ایران در زمینه تولید انواع دستگاه در موقعیت خوبی در جهان قرار دارد. برخی نمونه های تولید شده در کشور در حال حاضر قابل رقابت با نمونه های برتر جهانی می باشند. از این رو برخی تولید کنندگان موفق به تولید انواع صادراتی و با کیفیت این محصول به دیگر نقاط جهان شده اند. 

صادرات این کالا در فهرست صادرات کالا های غیر نفتی قرار دارد که هر ساله وارد کننده مقدار ارز قابل ملاحظه ای به کشور می باشد. صادرات به نقاط مختلف جهان نیز از طریق شرکت های صادراتی معتبر انجام می شود. وظیفه این شرکتها این است که محصولات تقاضا شده توسط کشور های درخواست کننده را از تولید کننده های برتر تهیه کنند. سپس آن محصولات مطلوب و با کیفیت را برای آنها ارسال نمایند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای وحید پاریزی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129622368
شماره پیامک: 09137422898
تلگرام: kooshadaneh@
اینستاگرام: kooshadaneh
فیس بوک: kooshadaneh
تویتر: kooshadaneh
واتس اپ: کلیک کنید
پست الکترونیکی: kooshadaneh@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با ما درباره ما