مرکز خرید و فروش پسته
خانه / بنه پسته / فروش پسته وحشی انواع بنه / فروشنده عمده پسته وحشی

فروش پسته وحشی انواع بنه / فروشنده عمده پسته وحشی

پسته وحشی یا بنه از داروهای گیاهی شناخته شده در ایران می باشد. شهر ریگان بزرگترین تولید کننده این محصول در کشور می باشد، فروشگاه های اینترنتی ارائه کننده این محصول از شهرستان ریگان بهترین گزینه برای خرید این محصول می باشند. فروش پسته وحشی انواع بنه در این فروشگاه ها تحت نظارت وزارت بهداشت صورت میگیرد که میتواند علاوه بر خریدی به صرفه، شما را از کیفیت محصول خریداری شده مطمئن سازد. نمایندگی های فروش این محصول در مناطق مختلف کشور نیز می توانند نیاز شما را در خرید عمده پسته کوهی برطرف سازند.

فروش پسته وحشی انواع بنه / فروشنده عمده پسته وحشی

نکات مهم در هنگام خرید پسته وحشی

نکات مهم در هنگام خرید پسته وحشیدر هنگام خرید بنه باید توجه داشت که ظاهر میوه سالم و بدون آفت زدگی باشد رنگ میوه شاداب بوده و خاک گرفتگی نداشته باشد.رنگ میوه باید سبز یا قرمز باشد و کرمی و یا قهوه ای بودن آن  نشانه از نرسیدن کامل این میوه دارد. طعم کال این میوه بسیار بد می باشد و باید هنگام خرید حتما مقدار کمی از آن را چشید.

این درخت هرچه در مناطق پر نور تری رشد کند میوه بهتری می دهد که خرید از مراکز فروش پسته وحشی انواع بنه در شهرهای تولید کننده می تواند بهترین و مطمین ترین خرید باشد. 

فروش پسته وحشی با قیمت مناسب در تهران

فروش پسته وحشی با قیمت مناسب در تهراندر استان تهران نمایندگی های کارخانجات فراوری و بسته بندی انواع پسته وحشی می توانند بهترین محل برای تهیه پسته وحشی مطمین با بهترین قیمت باشد. مکان های عرضه مستقیم پسته وحشی در استان تهران نیز از دیگر مراکز مطمین برای خرید این محصول با قیمت مناسب می باشند.

قیمت پسته وحشی در فروشگاه های ارائه دهنده سوغاتی های مناطق غربی کشور نیز بسیار مناسب بوده و می توان این محصول را باخیال راحت از این فروشگاه ها تامین کرد. دفاتر فروش کارخانجات در تهران نیز ارائه دهنده این محصول به صورت فله و بسته بندی در حجم بالا به خریدار می باشند، پس برای خرید میزان زیادی از این محصول بهترین محل دفاتر فروش کارخانجات هستند.

برترین تولید کننده پسته وحشی در کشور

برترین تولید کننده پسته وحشی در کشورشهر ریگان معروف ترین نوع این پسته را تولید می کند. فروش پسته وحشی انواع بنه در این شهر در بسته بندی های متفاوتی صورت می گیرد.

استان های زیر از تولید کنندگان این محصول می باشند.

  • خوزستان
  • کرمان
  • لرستان
  • کردستان
  • کرمانشاه
  • فارس
  • سیستان و بلوچستان
  • کهگیلویه و بویر احمد

خوزستان نیز جزو مناطق بزرگ تولید پسته وحشی می باشد، در این استان این محصول را با نام کلخنگ می شناسند که از سوغاتی های محبوب این استان نیز می باشد.

در هرکدام از استان های نامبرده شده این محصول را با نام متفاوتی می شناسند و ممکن است حتی گونه این درخت در این مناطق با هم تفاوت کند، اما در تمامی این شهرها، بنه به عنوان یکی از سوغاتی ها و داروهای گیاهی مورد توجه مردم منطقه می باشد و کارخانجات با تاسیس سالن های بسته بندی در این شهرها می توانند با ایجاد ارزش افزوده روی محصول  سود خوبی از راه تولید و بسته بندی این محصول به دست بیاورند.

نحوه خریداری پسته وحشی به صورت عمده

نحوه خریداری پسته وحشی به صورت عمدهپسته وحشی را می توان به صورت عمده از استان های تولید کننده خریداری کرد اما در صورتی که ترجیح به تهیه این محصول از محل نزدیک تری باشد، دفاتر فروش کارخانه پسته وحشی می توانند این محصول را در تناژ مورد نیاز خریدار به محل مورد نظر ارسال کنند.  فروشگاه های اینترنتی منتصب به کارخانه ها نیز از دیگر راه های ثبت سفارش این محصول به شکل عمده می باشند. 

صادرات پسته وحشی انواع بنه

صادرات پسته وحشی انواع بنهخواص دارویی و طعم خوب این محصول موجب شده که کشورهای دیگر به ویژه کشورهای همسایه خریدار این محصول ایرانی باشند. با وجود رشد این محصول در برخی از این کشور ها، رضایت مندی از پسته وحشی تولیدی ایران توانسته بازارهای صادرات خوبی برای فروش این محصول در این کشور ها ایجاد کند.

بسته بندی مناسب پسته وحشی تولید ایران باعث شده تا کشورهای دورتر از منطقه خاورمیانه نیز متقاضی واردات این محصول از ایران باشند. 

برخی از مراکز تحقیقات پزشکی از دیگر مراکز متقاضی واردات این محصول از ایران می باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای وحید پاریزی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129622368
شماره پیامک: 09137422898
تلگرام: kooshadaneh@
اینستاگرام: kooshadaneh
فیس بوک: kooshadaneh
تویتر: kooshadaneh
واتس اپ: کلیک کنید
پست الکترونیکی: kooshadaneh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

ارزانترین بنه پسته ایران / خرید عمده پسته

پسته یکی از مرغوب ترین مواد غذایی در ایران به شمار میرود که خواهان زیادی دارد؛نه تنها در ایران بلکه در سرتاسر جهان و خوشبختانه ایران یکی از بزرگترین صادر کنندگا

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با ما درباره ما