مرکز خرید و فروش پسته
خانه / مغز پسته کوهی / قیمت مغز پسته کوهی به روز | مراکز تهیه ارزان ترین خشک بار

قیمت مغز پسته کوهی به روز | مراکز تهیه ارزان ترین خشک بار

 

مغز بنه یا همان مغز پسته ی کوهی نوعی پسته است که در رشته کوه های زاگرس در ایران دیده می شود . این نوع پسته اجداد همان پسته ی معمول و مورد مصرف عموم می باشد و تفاوت آن این است که به دلیل کوهستانی بودن درخت آن بکر می باشد و در رشد و پرورش آن از کود و محصولات شیمیایی استفاده نشده است ( بر خلاف پسته هایی که در مزارع و باغات کشت می شوند ) . مغز میوه ی درخت بنه یک دانه ی روغنی و ارگانیک است که در غذاهای سنتی و آجیل مورد مصرف قرار می گیرد . عمل خارج کردن دانه از داخل پوسته  نیازمند  تخصص است که توسط افراد محلی صورت می گیرد . به طور میانگین می توان قیمت مغز پسته کوهی به روز را برآورد کرد .قیمت مغز پسته کوهی به روز | مراکز تهیه ارزان ترین خشک بار

مراکز فروش مغز پسته کوهی در کشور

مراکز فروش مغز پسته کوهی در کشوررفسنجان و میمند فارس ( شهری در جنوب غربی استان فارس و نزدیک به شیراز ) از جمله مهم ترین مراکز تهیه و توزیع این مغز پر خاصیت به سراسر کشور هستند . البته به دلیل گسترش روز افزون خرید های اینترنتی ، فروش خشکبار نیز از این قاعده مستنثی نبوده است و خرید اینترنتی مغز پسته ، در اولویت مصرف کنندگان است که این نوع توزیع و فروش محصول  خدمات راحت تری را در اختیار خریدار مغز پسته قرار داده است . به دلیل مصایب تولید این مغز پر خاصیت تعیین قیمت مغز پسته کوهی به روز کار مشکلی می باشد . فروش مغز پسته ی کوهی را می توان در سایر شهر ها ، از مراکز فروش آجیل و خشکبار مانند مراکز فروش پسته در تهران و سایر شهرستان ها تهیه کرد .

خرید مغز پسته کوهی به قیمت درب کارخانه

خرید مغز پسته کوهی به قیمت درب کارخانهکارخانجات بسیار زیادی در بسته بندی و توزیع خشکبار در کشور فعالیت دارند و آن را در اختیار خریداران عمده و فروشگاه های زنجیره ای قرار می دهند . سعی می شود که به دلیل نقش مهم خشکبار در رژیم غذایی افراد ، نقش واسطه ها که باعث افزایش قیمت این خوراکی می شوند ، کمرنگ شود و می توان آن را با قیمت توزیع کارخانه نیز تهیه کرد . هر چند به جز این عوامل کیفیت پسته و طرز پرورش آن نیز در قیمت آن نقش تعیین کننده دارد . به عنوان مثال قیمت خلال پسته با قیمت پسته  دهن بسته به دلیل موارد استفاده و راحتی در مصرف و هم چنین نوع تهیه ی آن ، بسیار متفاوت می باشد . البته اکنون صحبت درباره ی مغز پسته ی کوهی است که  خرید و فروش آن مانند سایر خشکبار عمومیت ندارد و همین به قیمت آن اضافه کرده است .

فروش مغز پسته کوهی در بسته بندی های متنوع

فروش مغز پسته کوهی در بسته بندی های متنوعقیمت مغز پسته امروزه وابسته به موارد مهم بازاریابی که ؛ کارخانجات باید رعایت کنند نیز می باشد . یکی از همین موارد مهم بازاریابی در جذب مشتری بسته بندی محصولات کارخانه ای می باشد . مغز پسته ی کوهی نیز امروزه به توزیع کارخانه ای در آمده است و بهداشتی بودن و رعایت نکات مهم در نوع بسته ی آن حین تولید در تعیین مغز پسته کوهی به روز موثر است . این محصول را می توان به صورت آنلاین و با قیمتی مناسب به آسانی  از مراکز فروش خریداری کرد.

فواید استفاده از مغز پسته کوهی

فواید استفاده از مغز پسته کوهیمغز پسته ی کوهی دو نوع دارد . نوع اول ، دانه ی ریزتری داشته و به رنگ سبز تیره تر دیده می شود . پوسته ی آن نرم است و به راحتی زیر دندان له می شود . طعم آن نیز ملس است . اما نوع دوم بدون شکاف است و پوسته ی آن نیز به راحتی شکسته نمی شود . مغز پسته ی کوهی مورد مصرف و توزیع که رایج است از نوع دوم می باشد. به دست آوردن آن سخت تر اما خاصیت آن بسیار بالا می باشد . این خواص به عنوان ویژگی ثابت و همیشگی باعث شده تا قیمت مغز پسته ی کوهی به روز تغییر کند . هر چقدر ارزش غدایی آن بالا تر ، قیمت مغز پسته کوهی به روز بالاتر می رود . از خواص آن نیز می توان به درمان کم خونی ، جلوگیری از ریزش مو ها ، تقویت پیاز و ساقه ی مو ، سرشار از ویتامین E ، خاصیت آنتی اکسیدان و … اشاره کرد .

صادرات مغز پسته کوهی

صادرات مغز پسته کوهیپسته ی ایرانی از جمله مهم ترین محصولات صادراتی کشور می باشد . مغز پسته صادراتی دارای کیفیت و مرغوبیت بسیار بالا بوده و همین امر سبب شده است که مورد توجه اروپاییان و سایر کشور ها باشد . دولت نیز سرمایه گذاری خوبی در این بخش انجام داده است .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای وحید پاریزی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129622368
شماره پیامک: 09137422898
تلگرام: kooshadaneh@
اینستاگرام: kooshadaneh
فیس بوک: kooshadaneh
تویتر: kooshadaneh
واتس اپ: کلیک کنید
پست الکترونیکی: kooshadaneh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات انواع مغز پسته خام کوهی

درخت بنه یا پسته کوهی یکی از درختان بومی در کشور است و بیشتر در ارتفاعات رشته کوه زاگرس دیده می‌شود. صادرات انواع مغز پسته خام کوهی به کشورهای دیگر با توجه به ط

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با ما درباره ما