مرکز خرید و فروش پسته
خانه / بنه شکن برقی / مرکز خرید بنه شکن برقی در تبریز

مرکز خرید بنه شکن برقی در تبریز

بنه شکن برقی وسیله ای است که برای شکستن پوسته سخت و محکم میوه بعضی درختان به کار می رود. البته بنه نام دیگر پسته وحشی است که می توان به کمک این دستگاه هسته بنه را از آن خارج کرد که برای تهیه این دستگاه مرکز خریدی در تبریز پیش بینی شده و افراد زیادی تصمیم به خرید گرفته اند تا بتوانند نیاز خود را به آن برطرف نمایند.

مرکز خرید بنه شکن برقی در تبریز

نحوه مصرف انواع بنه شکن برقی

نحوه مصرف انواع بنه شکن برقیانواع بنه شکن می تواند به شکل های دستی و برقی تولید شود که هر کس بر حسب مقدار نیازی که دارد می تواند برای تهیه این دستگاه ها اقدام کند.
دستگاه های دستی معمولا از لحاظ اندازه کوچکتر هستند و با کمک نیروی دست کار می کنند که برای مواردی به کار می روند که حجم بنه هایی که باید شکسته شود زیاد نباشد.
در واقع بیشتر بنه شکن خانگی از این دسته است زیرا معمولا در خانه ها این کار را در مقدار کم و پایین نر از یک تن به انجام میرسانند.

ولی در صورتی که مقدار محصولی که باید شکسته شود بسیار زیاد باشد دیگر نمی توان از این راه استفاده کرد و حتما باید دستگاه بنه شکن برقی را مدنظر قرار داد.
یکی دیگر از نام هایی که برای بنه شکن برقی استفاده می شود کلمه صنعتی است که به دلیل بالا بودن حجم تولید در این روش این اسم نیز به وفور به کار می رود.
دستگاه های برقی در واحد های صنعتی که تولید بنه را در اندازه های چند تنی انجام می دهند کاربرد دارد و معمولا کار با آن آسان تر است و اندازه بزرگتری نسبت به نمونه های دستی دارد.

فروش ویژه بنه شکن برقی در ایران

فروش ویژه بنه شکن برقی در ایراننکته ای که باید آن را بیان کرد این است که استفاده از این دستگاه فقط منحصر به پسته وحشی نیست بلکه بنه شکن گردو نیز امروزه بسیار رواج پیدا کرده و میوه هایی که دانه دار هستند اکثرا با کمک این دستگاه ها شکسته شده و به صورت هسته آماده وارد بازار می شوند.
مسلما نمی توان حجم زیادی از این هسته ها را به صورت دستی شکست زیرا هم زمان زیادی را می برد و هم اینکه می تواند با تلفات زیادی همراه باشد که در هر دو صورت ضرر مالی زیادی ایجاد می کند.

با توجه به ضرورتی که استفاده از این دستگاه ها پیدا کرده است هر واحد صنعتی که در زمینه محصولات دانه دار کار می کند و در ایران فعال است حتما باید به مصرف بنه شکن برفی در ایران روی بیاورد تا بتواند صرفه اقتصادی خوبی را برای خود ایجاد نماید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای وحید پاریزی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129622368
شماره پیامک: 09137422898
تلگرام: kooshadaneh@
اینستاگرام: kooshadaneh
فیس بوک: kooshadaneh
تویتر: kooshadaneh
واتس اپ: کلیک کنید
پست الکترونیکی: kooshadaneh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید بنه شکن برقی با قیمت مناسب

بنه شکن برقی با کیفیت عالی و کاملا استاندارد با قیمت های بسیار مناسب به بازار عرضه می گردد. این کالا فوق العاده کاربردی و پر استفاده می باشد. در ساخت این ابزار

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با ما درباره ما